Programowane Kryształy

Wszystkie kryształy i minerały dostępne w Strefie Darczyńców Kliniki Kwantowej, programowane są przez Monika Cichocka - Doradca na kwantowym urządzeniu - TimeWaverze. 

System TimeWaver, za pomocą interfejsu kwantowo-fizycznego, odczytuje informacje dotyczące zaburzenia równowagi pola informacyjnego człowieka, lub opartego na jego energii przedsięwzięcia – np. firmy – i przesyła korygujące informacje i wzory drgań do pola informacyjnego „programowalnego” obiektu materialnego (np. kryształu, kruszcu, biżuterii itp.), zapisując w nim odpowiednie potencjały. 

Taki obiekt staje się dzięki programowaniu swoistym talizmanem – silnym artefaktem energetycznym- pracującym z polem Podmiotu, wedle jego osobistego poziomu gotowości do zmiany. 

Programując fraktale kryształu (lub innego obiektu nadającego się do zaprogramowania) i „wgrywając” w nie odpowiednie informacje, jesteśmy w stanie przy pomocy utworzonych w ten sposób energetycznych artefaktów - modyfikować osobiste pole informacyjne w wybranych aspektach. To wspaniała możliwość, z której może skorzystać każda otwarta na terapię informacyjną istota.

Warto pamiętać, że aby uzyskać pożądane zmiany w polu informacyjnym, kryształ – lub inny zaprogramowany obiekt - powinniśmy nosić często przy sobie. 

Aktywne filtry