Tytuł, polecany przez Monikę Cichocką
search
  • Tytuł, polecany przez Monikę Cichocką
  • dr Beatrycze Delorme "Ratując bezcenne życie"  ze spersonalizowaną dedykacją

dr Beatrycze Delorme "Ratując bezcenne życie" ze spersonalizowaną dedykacją

39,84 zł

"Ratując bezcenne życie" autorstwa wspaniałej, świetlistej Lekarki - dr Beatrycze Delorme - tytuł polecany przez Monikę Cichocką, z odręczną spersonalizowaną dedykacją bądź bez. Książka jest ważnym uzupełnieniem podcastu "Ważne rzeczy, o których zapomniała medycyna".

Książka o wartości 49 zł możliwa jest do kupienia za cenę zaproponowaną przez hojnego Darczyńcę.

*Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na realizację projektu budowy Kliniki Kwantowej.

** W przypadku chęci zakupienia książki bez dedykacji - poprosimy o stosowną informację. 

*** Egzemplarz jest nowy.

Ilość

* Jeśli czujesz - kup za większą kwotę :)
0
10
20
30
40
50

PRELUDIUM

"SONAR Y NADA MAS"/ Marzyć i nic więcej/ "to będzie nasz walc- MI CELO" Moje niebo/. "Jeśli się pomylisz w tańcu, to za każdym razem dostaniesz ode mnie pocałunek". Tak zwracał się do mnie NORBERTO - zawsze z miłością, troską i szacunkiem, odkąd się poznaliśmy aż do końca. Był jak skała, na której można było się oprzeć i jak Anioł, którego można było się trzymać bez obaw, że zostanie się pozostawionym na lodzie. W takim człowieku zakochałam się od pierwszego spotkania w SIN RUMBO-w  Katedrze Tango w Villa Urquiza w Buenos Aires.

Zaczynała się wiosna - jak dziś. Drzewa jeszcze były bez liści i parki bez kwiatów, choć kwiaciarze na rogach ulic Buenos Aires sprzedawali piękne bukiety. Przyjechała do Buenos Aires, aby uczyć się tańczyć Tango, które nosiłam w sercu od dziecka. Czekało wiele lat, aby z tego ziarenka zasianego w dzieciństwie przez słuchanie muzyki poruszającej moją wyobraźnię, głosu Gardela i Mieczysława Foggaz radio, która wypełniała nasz dom - wyrosło silne jak baobab postanowienie, aby przybyć do źródeł i tu uczyć się od Mistrzów. Jak postanowiłam tak uczyniłam - zawsze tak czynię.