Wyjątkowy preparat plazmowy, zawierający german w wersji nanocząsteczek
search
  • Wyjątkowy preparat plazmowy, zawierający german w wersji nanocząsteczek

NANO GERMAN

406,50 zł

NANO GERMAN to wyjątkowy PLAZMOWY PREPARAT, którego zamysł oparto na potędze GERMANU W WERSJI NANO (mikrocząsteczki o wielkości 4 nm. od razu przenikają do komórek, nie budując przy tym żadnych niepożądanych obciążeń, stając się cennym i efektywnym uzupełnieniem życiowych niedoborów i przywracając homeostazę zmęczonym i niewydolnym organizmom i strukturom) oraz WODY pozyskiwanej z ujęcia na terenie cudownych Gór Sowich, zdeklastrowanej i uporządkowanej informacyjnie przy użyciu systemu AquaVortex Spinfinity.

GERMAN I WODĘ PODDANO DZIAŁANIU ZIMNEJ PLAZMY, czyniąc preparat istnym eliksirem przywracającym czyste wzorce. ZIMNA PLAZMA TO PRZEŁOM W KSZTAŁTOWANIU NOWYCH MOŻLIWOŚCI REGENERACJI PIERWOTNYCH WZORCÓW – wszystko, co poddajemy procesowi plazmowania otrzymuje nowy początek i potencjał.

Niesamowita substancja, która powstała w ten sposób, regeneruje i rewitalizuje, harmonizuje i zasila organizm, oraz chroni organizmy żywe przed negatywnym oddziaływaniem pól torsyjnych i elektromagnetycznego smogu. Przywracanie równowagi energetycznej i optymalizacja systemów samoregeneracji organizmu ludzkiego, to nadrzędny cel tej unikatowej substancji.

Szczególnie polecam ją wszystkim zmęczonym, zestresowanym, pozbawionym witalności, z obniżoną koncentracją i zaburzoną równowagą psychofizyczną. Człowiek ze swoją świadomością i jego ciało ze wszystkimi komórkami, stali się dla siebie dwoma zupełnie różnymi i absolutnie odizolowanymi światami: powinniśmy zadbać o odnowienie tego kontaktu. Kluczową rolę może tu spełnić właśnie NANO GERMAN.

Germanium to pierwiastek śladowy o wybitnym działaniu przeciwoksydacyjnym. Dobrze przewodzi impulsy, zdecydowanie odpowiada za komunikację między komórkami organizmów żywych. Co za tym idzie, poprawia komunikację pomiędzy synapsami. Luminescencyjne działanie germanu na gospodarkę energetyczną i tlenową w organizmie ludzkim jest wielką nadzieją na pomoc w odwracaniu skutków wielu ciężkich chorób. Skutki działania germanu są jedną z najściślej ukrywanych tajemnic.

German wydaje się bowiem niesamowitym remedium, które koryguje wszechobecne skutki niedotlenienia organizmów żywych. Pomaga w wielu chorobach autoimmunologicznych, degeneracyjnych. Stymuluje natlenienie, funkcje odpornościowe, detoksykuje, zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem, przyczynia się do spowolnienia wzrostu tkanek patologicznych / przerostowych, za sprawą wybitnego transportu tlenu do komórek, przywraca równowagę.

Ilość

Potencjalne korzyści, które można uzyskać stosując eliksir w formie NANO GERMANU to:

- wybitna stymulacja układu immunologicznego

- pomoc przy terapii nowotworów

- wsparcie odwracania procesów degeneracyjnych w układzie neurologicznym

- pomoc w stanach depresyjnych

- wsparcie układu krążenia i pomoc w odwracaniu skutków choroby wieńcowej, miażdżycy i nadciśnienia

- wsparcie eliminacji zaburzeń nerwowych

- wsparcie w przypadku chorób stawów, oraz redukcji skutków chorób artretycznych i reumatycznych

- poprawa potencji i płodności

- pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z gruczołami hormonalnymi

- wsparcie przy chorobach układu trawiennego

- efekt odmładzający, poprawa jędrności i blasku skóry, spłycenie zmarszczek, ożywienie i ujędrnienie skóry

- pomoc w cukrzycy i innych chorobach metabolicznych

- pomoc w epilepsji

- poprawa pamięci i kreatywności

- wsparcie wzroku

- głęboka regeneracja DNA

- korekta równowagi komórkowej

NANO GERMAN TO WYBITNY UTLENIACZ. Hipokrates powiedział kiedyś wprost:

"Dajcie mi możliwość dostarczenia do organizmu wystarczającej ilości tlenu, a ja wzniecę w nim ogień..”

NANO GERMAN w formie delikatnej mgiełki ma ogromne spektrum działania.

NANO GERMAN jest rekomendowany do użytku zewnętrznego. Ja stosuję go natryskowo na całe ciało a zwłaszcza na włosy i twarz (z otwartymi ustami), nacieram nim dłonie.

Pojemność 200ml.

Zawartość butelki należy zużyć w ciągu 60dni od otwarcia.

Przechowywać w temp. + 2 - 25 stopni C.