Wyjątkowy preparat plazmowy, zawierający platynę w wersji nanocząsteczek
search
  • Wyjątkowy preparat plazmowy, zawierający platynę w wersji nanocząsteczek
  • NANO PLATYNA

NANO PLATYNA

325,20 zł

NANO PLATYNA to wyjątkowy PLAZMOWY PREPARAT, którego zamysł oparto na potędze PLATYNY W WERSJI NANO (mikrocząsteczki o wielkości 4 nm. od razu przenikają do komórek, nie budując przy tym żadnych niepożądanych obciążeń, stając się cennym i efektywnym uzupełnieniem życiowych niedoborów i przywracając homeostazę zmęczonym i niewydolnym organizmom i strukturom) oraz WODY pozyskiwanej z ujęcia na terenie cudownych Gór Sowich, zdeklastrowanej i uporządkowanej informacyjnie przy użyciu systemu AquaVortex Spinfinity.

PLATYNĘ I WODĘ PODDANO DZIAŁANIU ZIMNEJ PLAZMY, czyniąc preparat istnym eliksirem przywracającym czyste wzorce.

ZIMNA PLAZMA TO PRZEŁOM W KSZTAŁTOWANIU NOWYCH MOŻLIWOŚCI REGENERACJI PIERWOTNYCH WZORCÓW – wszystko, co poddajemy procesowi plazmowania otrzymuje nowy początek i potencjał. Niesamowita substancja, która powstała w ten sposób, regeneruje i rewitalizuje, harmonizuje i zasila organizm, oraz chroni organizmy żywe przed negatywnym oddziaływaniem pól torsyjnych i elektromagnetycznego smogu.

Przywracanie równowagi energetycznej i optymalizacja systemów samoregeneracji organizmu ludzkiego, to nadrzędny cel tej unikatowej substancji. Szczególnie polecam ją wszystkim zmęczonym, zestresowanym, pozbawionym witalności, z obniżoną koncentracją i zaburzoną równowagą psychofizyczną. Człowiek ze swoją świadomością i jego ciało ze wszystkimi komórkami, stali się dla siebie dwoma zupełnie różnymi i absolutnie odizolowanymi światami: powinniśmy zadbać o odnowienie tego kontaktu.

Kluczową rolę może tu spełnić właśnie NANO PLATYNA.

Ilość

Platyna odgrywa wiele istotnych, acz zapomnianych ról w leczeniu organizmów żywych. Nie sposób nie zauważyć jej obecności w temacie leczenia nowotworów – niestety, w standardowej medycynie nie wykorzystuje się jednak jej wersji nano, co wiąże się z wystąpieniem wielu skutków niepożądanych.

Wersja nano to mikrocząsteczki, które pracują inaczej.

Mają ogromne spektrum działania:

- oddziałują silnie dermatologicznie, ułatwiając głęboką penetrację

Platyna nawilża i zmniejsza podrażnienia skóry, wspiera leczenie chorób alergicznych:

- AZS, trądziku i łuszczycy;

- redukuje przebarwienia skóry;

- działa odmładzająco;

zwiększa jędrność i elastyczność skóry, wygładza ją i rozjaśnia.

A także:

- neutralizuje wolne rodniki

- zmniejsza opuchliznę na twarzy i pod oczami.

Jako katalizator, platyna pobudza i kontroluje procesy biochemiczne organizmu:

- syntezy, utleniania, oddychania, krążenia, trawienia czy wydalania.

Platyna poprawia:

- funkcjonowanie organów wewnętrznych oraz tkanki łącznej;

- wzmacnia strukturę komórek krwi;

- sprzyja obkurczaniu i sklepianiu rozszerzonych lub popękanych naczyń krwionośnych;

- wydatnie poprawia libido i witalność.

Ogrom potencjalnych korzyści, które można uzyskać stosując eliksir w formie NANO PLAZMOWANEJ MGIEŁKI wydaje się bezdyskusyjny.

NANO PLATYNA TO WITALNOŚĆ, BLASK I PRZYWRACANIE RÓWNOWAGI- to jeden z pierwiastków z grupy platynowców, o ogromnym potencjale wielowymiarowym. Odwraca skutki niedoboru tego szlachetnego pierwiastka w żywym organizmie, przywraca witalność, cofa procesy starzenia, wspomaga koncentrację, płodność, libido, wywiera bezpośredni wpływ na regenerację DNA i utrzymanie go na czystym poziomie informacyjnym pierwotnych potencjałów.

NANO PLATYNA jest rekomendowana do użytku zewnętrznego. Ja stosuję ją natryskowo na całe ciało a zwłaszcza na włosy i twarz (z otwartymi ustami), nacieram nim dłonie.

Pojemność 200ml.

Zawartość butelki należy zużyć w ciągu 60dni od otwarcia.

Przechowywać w temp. + 2 - 25 stopni C.