Wyjątkowy preparat plazmowy, zawierający magnez w wersji nanocząsteczek
search
  • Wyjątkowy preparat plazmowy, zawierający magnez w wersji nanocząsteczek
  • NANO MAGNEZ

NANO MAGNEZ

243,90 zł

NANO MAGNEZ to wyjątkowy PLAZMOWY PREPARAT, którego zamysł oparto na potędze MAGNEZU W WERSJI NANO (mikrocząsteczki o wielkości mniejszej niż 4 nm. od razu przenikają do komórek, nie budując przy tym żadnych niepożądanych obciążeń, stając się cennym i efektywnym uzupełnieniem życiowych niedoborów i przywracając homeostazę zmęczonym i niewydolnym organizmom i strukturom) oraz WODY pozyskiwanej z ujęcia na terenie cudownych Gór Sowich, zdeklastrowanej i uporządkowanej informacyjnie przy użyciu systemu AquaVortex Spinfinity. MAGNEZ I WODĘ PODDANO DZIAŁANIU ZIMNEJ PLAZMY, czyniąc preparat istnym eliksirem przywracającym czyste wzorce. ZIMNA PLAZMA TO PRZEŁOM W KSZTAŁTOWANIU NOWYCH MOŻLIWOŚCI REGENERACJI PIERWOTNYCH WZORCÓW – wszystko, co poddajemy procesowi plazmowania, otrzymuje nowy początek i potencjał.

Niesamowita substancja, która powstała w ten sposób, regeneruje i rewitalizuje, harmonizuje i zasila organizm, oraz chroni organizmy żywe przed negatywnym oddziaływaniem pól torsyjnych i elektromagnetycznego smogu. Przywracanie równowagi energetycznej i optymalizacja systemów samoregeneracji organizmu ludzkiego, to nadrzędny cel tej unikatowej substancji. Szczególnie polecam ją wszystkim zmęczonym, zestresowanym, pozbawionym witalności, z obniżoną koncentracją i zaburzoną równowagą psychofizyczną. Magnez jest tym pierwiastkiem który pierwszy zaczyna być aktywny, ilekroć powstaje nowe życie- źródło życia związane jest z magnezem.

Stężenie  magnezu, jak żadnego innego składnika odżywczego, jest utrzymywane w surowicy krwi zawsze na stałym poziomie- to dowód troski natury o dostarczenie i dostateczne zaopatrzenie w magnez wszystkich komórek.  Biada nam, jeśli w naszym organizmie zamiast równowagi między składnikami odżywczymi zapanował chaos,  wówczas poszczególne substancje zaczynają się zwalczać, przeobrażając w czynniki chorobotwórcze. 

W przypadku magnezu, szczególnie jest zagrożona  psychika. Wiele osób swoją nerwowość, wewnętrzny niepokój, niezadowolenie, lub  wręcz  depresyjność,  zawdzięcza niedoborom magnezu.

Ilość

Właśnie gdy brakuje magnezu, organizm daje sygnały ostrzegawcze w postaci: biegunki, mdłości, osłabienia mięśni,  zakłóceń prawidłowej czynności serca, pojawiają się ubytki w zębach, dolegliwości kostne, uczucie  mrowienia w rękach i nogach, nerwowość, niepokój, stany zagubienia, oraz stany depresyjne. Magnez gromadzi się w kościach i mięśniach jako substancja bierna. Pewien ułamek tego pierwiastka bierze także udział w procesach przemiany materii "najwyższego rzędu", a więc związanych z rozwojem życia, oraz w twórczej współzależności hormonów, neuropeptydów i bodźcowych  substancji nerwowych.  Magnez uzdalnia do działania ponad 300 enzymów: tym samym oddziałuje na reakcje biochemiczne zachodzące w organizmie. Potrzebny jest do syntezy hormonów stresowych noradrenaliny i adrenaliny, abyśmy mogli postawić czoło wyzwaniom i wymaganiom codziennego życia. W sposób istotny oddziałuje również na tłuszczową i węglowodanową przemianę materii i należy do właściwych struktur przemiany białkowej. Wszędzie tam, gdzie człowiek reaguje na wyzwania i stresy w sposób opieszały i lękliwy, albo mało dynamicznie stawia czoła sytuacjom konfliktowym, można podejrzewać wystąpienie niedoboru magnezu. 

Magnez ma wielki wpływ na czynności utrzymania serca w harmonii i na maksymalnym poziomie wydajności.  Ogólnie, od magnezu zależą: - przemiana węglowodanów i białek - przyswajanie substancji mineralnych - wzrost kości - działanie mięśni - prawidłowa czynność serca - przenoszenie bodźców nerwowych - wytwarzanie hormonów - nastrój - szkliwo-zębowe

NANO MAGNEZ jest rekomendowany do użytku zewnętrznego. Ja stosuję go natryskowo na całe ciało a zwłaszcza na włosy i twarz (z otwartymi ustami), nacieram nim dłonie. Pojemność 200 ml. Zawartość butelki należy zużyć w ciągu 60dni od otwarcia. Przechowywać w temp. + 2 - 25 stopni C.