Wyjątkowy preparat plazmowy, zawierający pierwiastki w wersji nanocząsteczek
search
  • Wyjątkowy preparat plazmowy, zawierający pierwiastki w wersji nanocząsteczek
  • NANO FRAKTAL - Au, Pd, Pt, Ir, Ru

NANO FRAKTAL - Au, Pd, Pt, Ir, Ru

325,20 zł

NANO FRAKTAL to wyjątkowy PLAZMOWY PREPARAT, którego zamysł oparto na potędze ZŁOTA, PALLADU, PLATYNY, IRYDU I RUTENU W WERSJI NANO (mikrocząsteczki o wielkości 4 nm. od razu przenikają do komórek, nie budując przy tym żadnych niepożądanych obciążeń, stając się cennym i efektywnym uzupełnieniem życiowych niedoborów i przywracając homeostazę zmęczonym i niewydolnym organizmom i strukturom) oraz WODY pozyskiwanej z ujęcia na terenie cudownych Gór Sowich, zdeklastrowanej i uporządkowanej informacyjnie przy użyciu systemu AquaVortex Spinfinity.

PIERWIASTKI I WODĘ PODDANO DZIAŁANIU ZIMNEJ PLAZMY, czyniąc podmiotową substancję istnym eliksirem przywracającym czyste wzorce. ZIMNA PLAZMA TO PRZEŁOM W KSZTAŁTOWANIU NOWYCH MOŻLIWOŚCI REGENERACJI PIERWOTNYCH WZORCÓW – wszystko, co poddajemy procesowi plazmowania otrzymuje nowy początek i potencjał. Niesamowita substancja, która powstała w ten sposób, jest regenerującym i rewitalizującym eliksirem, który harmonizuje i zasila organizm, oraz chroni organizmy żywe przed negatywnym oddziaływaniem pól torsyjnych i elektromagnetycznego smogu.

Specjalną rolę – jak należy się domyślić – ten cudowny preparat odgrywa dla człowieka. Przywracanie równowagi energetycznej i optymalizacja systemów samoregeneracji organizmu ludzkiego, to nadrzędny cel tej unikatowej substancji. Szczególnie polecam ją wszystkim zmęczonym, zestresowanym, pozbawionym witalności, z obniżoną koncentracją i zaburzoną równowagą psychofizyczną.

Złoto i platyna w wersji nano podnoszą witalność, wspomagają płodność, libido, pozytywnie wpływając na działanie mózgu i gruczołów dokrewnych. Nano pallad wywiera bezpośredni wpływ na regenerację DNA i utrzymanie go na czystym poziomie informacyjnym pierwotnych potencjałów. Iryd i rod w postaci nano mogą przyczyniać się do rozbrajania patologicznych struktur, co potwierdzają liczne badania naukowe – bez uszkadzania wszystkich prawidłowych komórek.

Ilość

NANO FRAKTAL

- przywraca równowagę

- porządkuje potencjał samouzdrawiania

- wprowadza harmonię informacyjną do biopola człowieka

- regeneruje i chroni szyszynkę

- przywraca należyte natlenienie organizmu

- potęguje energię witalną i libido

- przyczynia się do poprawy koncentracji

- działa regenerująco i odmładzająco na cały organizm

- poprawia jakość skóry

- chroni przed elektrosmogiem i negatywnym promieniowaniem torsyjnym

NANO FRAKTAL jest rekomendowany do użytku zewnętrznego. Ja stosuję go natryskowo na całe ciało a zwłaszcza na włosy i twarz (z otwartymi ustami), nacieram nim dłonie.

*Pojemność 200 ml.

*Zawartość butelki należy zużyć w ciągu 60 dni od otwarcia.

*Przechowywać w temp. + 2 - 25 stopni C.